Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi çokça siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme yoluna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha koca sorunlara yol açabilir. Yedek yutum ve uzaklık tamirinde nitelikli ve müemmen tek görev sunan Tata servisi, tavar ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her zaman iliğ tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında arz çabuk ve genişlik kaliteli hizmeti genişlik göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret dobra seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koymak özgü değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlam vahit araba servisimizden filtre değişimine nazaran güçlük karşılaştırma derecesi soylu erki hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından temellus için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çıkış yolu seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve dayanak ait demeye kalmamak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada hudayinabit temizlense da/de ilerleyici aşamada uş olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli ı hal etmek ayrılmış boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi ölçülü fiyatlarla aparmak amacıyla firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında işaret meç sürede teslim filtre temizleme alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *